2. běh – Rekreační středisko Míreč

Termín: pondělí 5. 8. – neděle 18. 8. 2024
Cena: 6 000 Kč
Celotáborová hra: Asterix a Obelix
Kapacita LDT: 70 dětí
Oblek na hru dle vlastní fantazie
Zaměření tábora: sportovní a poznávací činnost, vztah k přírodě, kamarádství, spolupráce v týmu
Doprava: Odjezd: pondělí 5. 8. 2024, 15:00 hod., Zdice, Palackého nám. 
Příjezd: neděle 18. 8. 2024, 14:00 hod., Zdice, Palackého nám. 
Návštěvní den: BEZ NÁVŠTĚVNÍHO DNE
Hlavní vedoucí: Václav Štípek
Zástupce HV Iveta Hegenbartová
Kuchař Šimon Hobl, Hana Skalická
Vedoucí Roman Major, Vít Sklenář, Vít Šaman, Jakub Jusko, Andrea Rubarzová, Adéla Kinclová, Petra Bašínová, Patrik Landa
Zdravotník: Václav Štípek
Dokumenty ke stažení: Podrobné informace
Bližší informace: 731 005 023, ldtzdice@gmail.com
Přihláška: online přihláška na tábor

Prosím rodiče, aby jakékoliv potvrzení do zaměstnání nebo pro pojišťovnu, nechávali potvrdit vždy u autobusu při odjezdu na tábor nebo při příjezdu z tábora.

Po negativních zkušenostech s mobilními telefony u dětí, jsme se rozhodli pro zákaz mobilních telefonů na táboře. Pokud to bude nutné a rodiče to budou vyžadovat, můžou se s dítětem spojit přes telefon hlavního vedoucího (viz kontakty).

Jelikož na táboře není návštěvní den, prosíme rodiče, aby věnovali zvýšenou pozornost při balení věcí na tábor. Dítě musí mít dostatek oblečení a hygienických potřeb na 14 DNÍ!

Rekreační středisko Míreč se nachází v malebném kraji jižních Čech blízko Blatné. V okolí jsou lesy, louky a rybníky. V areálu tábora mají děti k dispozici plavecký bazén, sportovní hřiště, klubovnu aj. Ubytování dětí je zajišťováno v dřevěných chatkách po čtyřech dětech. Strava je poskytována 5x denně s možností druhé večeře pro hladovější děti. Samozřejmostí je pitný režim, který je zajištěn po celý den. Stejně tak nepřetržitý zdravotnický dohled.

Prosíme rodiče o pečlivé vyplnění a překontrolování všech dokumentů, aby při jejich odevzdávání zdravotníkovi nedocházelo ke zbytečným prostojům. Děkujeme.Počasí Zdice - Slunečno.cz


Spřátelené weby